OPA124U/2K5
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: OPA124U/2K5
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC OPAMP GP 1.5MHZ 8SOIC
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie OPA124U/2K5
Číslo dielu OPA124U/2K5 Výrobca N/A
popis IC OPAMP GP 1.5MHZ 8SOIC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 15579 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie, jednoduché / dvojité (±) 10 V ~ 36 V, ±5 V ~ 18 V Napätie - vstupný posun 200µV
Balík dodávateľov zariadení 8-SOIC Rýchlosť prebehu 1.6 V/µs
séria Difet® obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Typ výstupu -
Prevádzková teplota -25°C ~ 85°C Počet obvodov 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours)
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Získajte produkt šírky pásma 1.5MHz Detailný popis General Purpose Amplifier 1 Circuit 8-SOIC
Prúd - dodávka 2.5mA Prúd - výstup / kanál 10mA
Prúd - vstupná predpoveď 1pA Číslo základnej časti OPA124
Typ zosilňovača General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
OPA124U/2K5G4
OPA124U/2K5G4
výrobcovia: N/A
popis: IC OPAMP GP 1.5MHZ 8SOIC
Skladom: 16808 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
OPA124U
OPA124U
výrobcovia: N/A