MUX36D04IRUMR
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MUX36D04IRUMR
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu ANALOG MULTIPLEXERS
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie MUX36D04IRUMR
Číslo dielu MUX36D04IRUMR Výrobca N/A
popis ANALOG MULTIPLEXERS Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 33918 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie, Single (V +) 10 V ~ 36 V Napätie - Napájanie, Dual (V ±) ±5 V ~ 18 V
Čas prepínania (Ton, Toff) (Max) 136ns, 75ns Spínací obvod -
Balík dodávateľov zariadení 16-WQFN (4x4) séria -
obal Cut Tape (CT) Balík / puzdro 16-WQFN Exposed Pad
Ostatné mená 296-49100-1 Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Rezistencia na stav (Max) 170 Ohm Počet obvodov 2
Obvod multiplexer / demultiplexer 4:1 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 2 (1 Year)
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailný popis 2 Circuit IC Switch 4:1 170 Ohm 16-WQFN (4x4) Prúd - únik (IS (vyp)) (Max) 40pA
crosstalk -96dB @ 1MHz Injekcia nabíjania 0.3pC
Zhoda kanálov s kanálom (ΔRon) 2.4 Ohm Kapacita kanálu (CS (vypnuté), CD (vypnuté)) 2.4pF, 4.3pF