MSP430G2001IRSA16T
Prehľad produktov
Číslo dielu: MSP430G2001IRSA16T
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC MCU 16BIT 512B FLASH 16QFN
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
750 pcs
  • správa
Špecifikácie MSP430G2001IRSA16T
Číslo dielu MSP430G2001IRSA16T Výrobca N/A
popis IC MCU 16BIT 512B FLASH 16QFN Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 79010 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Balík dodávateľov zariadení 16-QFN (4x4)
rýchlosť 16MHz séria MSP430G2xx
Veľkosť RAM 128 x 8 Typ pamäte programov FLASH
Veľkosť pamäte programu 512B (512 x 8) periférne zariadenie Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 16-VQFN Exposed Pad
Typ oscilátora Internal Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TA)
Počet I / O 10 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 2 (1 Year)
Výrobca štandardná doba výroby 20 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Veľkosť EEPROM - Detailný popis MSP430 MSP430G2xx Microcontroller IC 16-Bit 16MHz 512B (512 x 8) FLASH 16-QFN (4x4)