MSP430FR2000IPW16
Prehľad produktov
Číslo dielu: MSP430FR2000IPW16
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu 16 MHZ ULTRA-LOW-POWER MICROCONT
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
90 pcs
180 pcs
540 pcs
1080 pcs
  • správa
Špecifikácie MSP430FR2000IPW16
Číslo dielu MSP430FR2000IPW16 Výrobca N/A
popis 16 MHZ ULTRA-LOW-POWER MICROCONT Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 148290 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Balík dodávateľov zariadení 16-TSSOP
rýchlosť 16MHz séria MSP430™ FRAM
Veľkosť RAM 512 x 8 Typ pamäte programov FRAM
Veľkosť pamäte programu 512B (512 x 8) periférne zariadenie Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
obal Tube Balík / puzdro 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Ostatné mená 296-47170 Typ oscilátora Internal
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TA) Počet I / O 12
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 2 (1 Year) Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Veľkosť EEPROM -
Detailný popis MSP430 MSP430™ FRAM Microcontroller IC 16-Bit 16MHz 512B (512 x 8) FRAM 16-TSSOP Prevodníky dát -