MSP430A018IPN
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MSP430A018IPN
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC MCU 16BIT 60KB FLASH 80LQFP
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
119 pcs
  • správa
Špecifikácie MSP430A018IPN
Číslo dielu MSP430A018IPN Výrobca N/A
popis IC MCU 16BIT 60KB FLASH 80LQFP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 10140 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Balík dodávateľov zariadení 80-LQFP (12x12)
rýchlosť 8MHz séria MSP430x4xx
Veľkosť RAM 2K x 8 Typ pamäte programov FLASH
obal Tray Balík / puzdro 80-LQFP
Typ oscilátora Internal Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TA)
Počet I / O 48 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours)
Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Veľkosť EEPROM - Detailný popis MSP430 MSP430x4xx Microcontroller IC 16-Bit 8MHz 60KB (60K x 8 + 256B) FLASH 80-LQFP (12x12)