MF10CCN/NOPB
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MF10CCN/NOPB
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC FILTER DUAL SWITCH CAP 20-DIP
listoch:
  • správa
Špecifikácie MF10CCN/NOPB
Číslo dielu MF10CCN/NOPB Výrobca N/A
popis IC FILTER DUAL SWITCH CAP 20-DIP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4873 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie ±9 V ~ 14 V Balík dodávateľov zariadení 20-PDIP
séria - obal Tube
Balík / puzdro 20-DIP (0.300", 7.62mm) Ostatné mená *MF10CCN/NOPB
MF10CCNNOPB
Počet filtrov 2 Typ montáže Through Hole
Frekvencia - Vypnutie alebo Stred 200kHz Typ filtra Universal Switched Capacitor
Filter Order 4th Číslo základnej časti MF10-N
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MF10CCN
MF10CCN
výrobcovia: N/A
popis: IC FILTER DUAL SWITCH CAP 20-DIP
Skladom: 4101 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
MF10BWRFT04-LC06-0.21M
MF10BWRFT04-LC06-0.21M
výrobcovia: Hirose
popis: CONNECTOR
Skladom: 5770 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
MF10BWRFT01S-LC-0.21M(31)
MF10BWRFT01S-LC-0.21M(31)
výrobcovia: Hirose
popis: CONNECTOR
MF10H100HE3_A/P
MF10H100HE3_A/P
výrobcovia: Electro-Films (EFI) / Vishay
popis: DIODE SCHOTTKY 100V 10A TO220AC