LT1009CPWG4
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LT1009CPWG4
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC VREF SHUNT 2.5V 8TSSOP
listoch:
  • správa
Špecifikácie LT1009CPWG4
Číslo dielu LT1009CPWG4 Výrobca N/A
popis IC VREF SHUNT 2.5V 8TSSOP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4114 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup (Min / Pevné) 2.5V Napätie - vstup -
tolerancia ±0.4% Teplotný koeficient 25ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 8-TSSOP séria -
Typ referencie Shunt obal Tube
Balík / puzdro 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Typ výstupu Fixed
Prevádzková teplota 0°C ~ 70°C (TA) Hluk - 10 Hz až 10 kHz -
Hluk - 0.1 Hz až 10 Hz - Typ montáže Surface Mount
Detailný popis Shunt Voltage Reference IC ±0.4% 10mA 8-TSSOP Prúd - dodávka -
Prúd - výstup 10mA Prúd - katóda 400µA
Číslo základnej časti LT1009
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
LT1009CPWE4
LT1009CPWE4
výrobcovia: N/A
popis: IC VREF SHUNT 2.5V 8TSSOP
Skladom: 4096 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
LT1009CPW
LT1009CPW
výrobcovia: N/A
Skladom: 4681 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
LT1009CMS8#TRPBF
LT1009CMS8#TRPBF
výrobcovia: ADI (Analog Devices, Inc.)
popis: IC VREF SHUNT 2.5V 8MSOP