LP8345CLDX-3.3/NOPB
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LP8345CLDX-3.3/NOPB
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 3.3V 500MA 6WSON
listoch:
  • správa
Špecifikácie LP8345CLDX-3.3/NOPB
Číslo dielu LP8345CLDX-3.3/NOPB Výrobca N/A
popis IC REG LINEAR 3.3V 500MA 6WSON Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4019 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) 0.5V @ 500mA Napätie - výstup (Min / Pevné) 3.3V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 10V
Balík dodávateľov zariadení 6-WSON (2.92x3.29) séria -
Ochranné funkcie Over Current, Over Temperature obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 6-WDFN Exposed Pad PSRR 55dB (120Hz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená *LP8345CLDX-3.3/NOPB
LP8345CLDX-3.3
LP8345CLDX-3.3-ND
Prevádzková teplota 0°C ~ 125°C
Počet regulátorov 1 Typ montáže Surface Mount
Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 500mA 6-WSON (2.92x3.29) Aktuálny - pokojný (Iq) 50µA
Prúd - výstup 500mA Ovládacie funkcie -