LP5990TM-1.8EV
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LP5990TM-1.8EV
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu KIT EVALUATION FOR LP5990 1.8V
listoch:
Stav RoHs Neuplatňuje sa / Neuplatňuje sa
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie LP5990TM-1.8EV
Číslo dielu LP5990TM-1.8EV Výrobca N/A
popis KIT EVALUATION FOR LP5990 1.8V Stav voľného vodiča / RoHS Neuplatňuje sa / Neuplatňuje sa
Dostupné množstvo 1655 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup 1.8V Napätie - vstup 2.2 V ~ 5.5 V
Použitá IC / Časť LP5990 Dodaný obsah Board(s)
séria - Typ regulátora Positive Fixed
Ostatné mená LP5990TM18EV Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Prúd - výstup 200mA Kanály na IC 1 - Single