LP5951MFX-1.3
Prehľad produktov
Číslo dielu: LP5951MFX-1.3
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 1.3V 150MA SOT23-5
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie LP5951MFX-1.3
Číslo dielu LP5951MFX-1.3 Výrobca N/A
popis IC REG LINEAR 1.3V 150MA SOT23-5 Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4089 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) 0.35V @ 150mA Napätie - výstup (Min / Pevné) 1.3V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 5.5V
Balík dodávateľov zariadení SOT-23-5 séria -
Ochranné funkcie Over Current, Over Temperature, Short Circuit obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro SC-74A, SOT-753 PSRR 60dB ~ 50dB (100Hz ~ 10kHz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Počet regulátorov 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.3V 150mA SOT-23-5
Prúd - Napájanie (Max) 70µA Aktuálny - pokojný (Iq) 55µA
Prúd - výstup 150mA Ovládacie funkcie Enable