LP5951MF-1.8EV
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LP5951MF-1.8EV
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu BOARD EVALUATION LP5951MF-1.8
listoch:
Stav RoHs Neuplatňuje sa / Neuplatňuje sa
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie LP5951MF-1.8EV
Číslo dielu LP5951MF-1.8EV Výrobca N/A
popis BOARD EVALUATION LP5951MF-1.8 Stav voľného vodiča / RoHS Neuplatňuje sa / Neuplatňuje sa
Dostupné množstvo 1626 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup 1.8V Napätie - vstup 1.8 V ~ 5.5 V
Použitá IC / Časť LP5951 Dodaný obsah Board(s)
séria - Typ regulátora Positive Fixed
Ostatné mená 296-49244
LP5951MF-1.8EV-ND
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Prúd - výstup 150mA Kanály na IC 1 - Single