LP5910-1.2YKAR
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LP5910-1.2YKAR
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 1.2V 300MA 4DSBGA
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie LP5910-1.2YKAR
Číslo dielu LP5910-1.2YKAR Výrobca N/A
popis IC REG LINEAR 1.2V 300MA 4DSBGA Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 266923 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) - Napätie - výstup (Min / Pevné) 1.2V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 3.3V
Balík dodávateľov zariadení 4-DSBGA séria -
Ochranné funkcie Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro 4-XFBGA, DSBGA PSRR 80dB ~ 25dB (100Hz ~ 2MHz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená 296-47339-1 Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C (TJ)
Počet regulátorov 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 35 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis Linear Voltage Regulator IC 1 Output 300mA 4-DSBGA
Prúd - Napájanie (Max) 350µA Aktuálny - pokojný (Iq) 25µA
Prúd - výstup 300mA Ovládacie funkcie Enable