LP5907SNX-2.75
Prehľad produktov
Číslo dielu: LP5907SNX-2.75
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 2.75V 250MA 4X2SON
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
6000 pcs
  • správa
Špecifikácie LP5907SNX-2.75
Číslo dielu LP5907SNX-2.75 Výrobca N/A
popis IC REG LINEAR 2.75V 250MA 4X2SON Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 345783 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) 0.25V @ 250mA Napätie - výstup (Min / Pevné) 2.75V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 5.5V
Balík dodávateľov zariadení 4-X2SON (1x1) séria -
Ochranné funkcie Over Temperature, Short Circuit obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 4-XDFN Exposed Pad PSRR 90dB ~ 60dB (100Hz ~ 100kHz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená 296-42349-2
LP5907SNX-2.75-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Počet regulátorov 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 20 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.75V 250mA 4-X2SON (1x1)
Prúd - Napájanie (Max) 425µA Aktuálny - pokojný (Iq) 25µA
Prúd - výstup 250mA Ovládacie funkcie Enable