LP5907A33YKMR
Prehľad produktov
Číslo dielu: LP5907A33YKMR
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 3.3V 250MA
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie LP5907A33YKMR
Číslo dielu LP5907A33YKMR Výrobca N/A
popis IC REG LINEAR 3.3V 250MA Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 288968 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) 0.2V @ 250mA Napätie - výstup (Min / Pevné) 3.3V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 5.5V
Balík dodávateľov zariadení 4-DSBGA séria -
Ochranné funkcie Over Current, Short Circuit obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro 4-XFBGA, DSBGA PSRR 90dB ~ 60dB (100Hz ~ 100kHz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená 296-49818-1 Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Počet regulátorov 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis Linear Voltage Regulator IC 1 Output 250mA 4-DSBGA
Aktuálny - pokojný (Iq) 25µA Prúd - výstup 250mA