LP5900TL-2.2/NOPB
Prehľad produktov
Číslo dielu: LP5900TL-2.2/NOPB
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 2.2V 150MA 4DSBGA
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
250 pcs
500 pcs
1250 pcs
  • správa
Špecifikácie LP5900TL-2.2/NOPB
Číslo dielu LP5900TL-2.2/NOPB Výrobca N/A
popis IC REG LINEAR 2.2V 150MA 4DSBGA Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 165870 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) 0.15V @ 150mA Napätie - výstup (Min / Pevné) 2.2V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 5.5V
Balík dodávateľov zariadení 4-DSBGA (1x1) séria -
Ochranné funkcie Over Temperature, Short Circuit obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 4-WFBGA, DSBGA PSRR 85dB ~ 40dB (100Hz ~ 100kHz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená LP5900TL-2.2
LP5900TL-2.2/NOPBTR
LP5900TL-2.2TR
LP5900TL-2.2TR-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Počet regulátorov 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.2V 150mA 4-DSBGA (1x1)
Prúd - Napájanie (Max) 230µA Aktuálny - pokojný (Iq) 50µA
Prúd - výstup 150mA Ovládacie funkcie Enable