LP5900TL-1.5EV
Prehľad produktov
Číslo dielu: LP5900TL-1.5EV
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu BOARD EVALUATION LP5900TL-1.5
listoch:
Stav RoHs Neuplatňuje sa / Neuplatňuje sa
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie LP5900TL-1.5EV
Číslo dielu LP5900TL-1.5EV Výrobca N/A
popis BOARD EVALUATION LP5900TL-1.5 Stav voľného vodiča / RoHS Neuplatňuje sa / Neuplatňuje sa
Dostupné množstvo 1762 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup 1.5V Napätie - vstup 2.5 V ~ 5.5 V
Použitá IC / Časť LP5900 Dodaný obsah Board(s)
séria - Typ regulátora Positive Fixed
Detailný popis LP5900 1 - Single Channels per IC Positive Fixed Linear Voltage Regulator Evaluation Board Prúd - výstup 150mA