LP5900SDX-1.8
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LP5900SDX-1.8
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 1.8V 150MA 6WSON
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
4500 pcs
  • správa
Špecifikácie LP5900SDX-1.8
Číslo dielu LP5900SDX-1.8 Výrobca N/A
popis IC REG LINEAR 1.8V 150MA 6WSON Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 174683 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) 0.15V @ 150mA Napätie - výstup (Min / Pevné) 1.8V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 5.5V
Balík dodávateľov zariadení 6-WSON (2.2x2.5) séria -
Ochranné funkcie Over Temperature, Short Circuit obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 6-WDFN Exposed Pad PSRR 85dB ~ 40dB (100Hz ~ 100kHz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Počet regulátorov 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 150mA 6-WSON (2.2x2.5)
Prúd - Napájanie (Max) 230µA Aktuálny - pokojný (Iq) 50µA
Prúd - výstup 150mA Ovládacie funkcie Enable