LP5900SD-1.8EV
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LP5900SD-1.8EV
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu BOARD EVALUATION LP5900SD-1.8
listoch:
Stav RoHs Neuplatňuje sa / Neuplatňuje sa
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie LP5900SD-1.8EV
Číslo dielu LP5900SD-1.8EV Výrobca N/A
popis BOARD EVALUATION LP5900SD-1.8 Stav voľného vodiča / RoHS Neuplatňuje sa / Neuplatňuje sa
Dostupné množstvo 5238 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup 1.8V Napätie - vstup 2.5 V ~ 5.5 V
Použitá IC / Časť LP5900 Dodaný obsah Board(s)
séria - Typ regulátora Positive Fixed
Ostatné mená LP5900SD18EV Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Prúd - výstup 150mA Kanály na IC 1 - Single
Typ radu Fully Populated
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
LP562M035E3P3
LP562M035E3P3
výrobcovia: Cornell Dubilier Electronics
popis: CAP ALUM 5600UF 20% 35V SNAP
Skladom: 42372 pcs
Stiahnuť ▼: LP562M035E3P3.pdf
RFQ
LP5900SD-1.8
LP5900SD-1.8
výrobcovia: N/A
popis: IC REG LINEAR 1.8V 150MA 6WSON