LP3991TL-1.2EV
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LP3991TL-1.2EV
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu BOARD EVALUATION LP3991TL-1.2
listoch:
Stav RoHs Neuplatňuje sa / Neuplatňuje sa
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie LP3991TL-1.2EV
Číslo dielu LP3991TL-1.2EV Výrobca N/A
popis BOARD EVALUATION LP3991TL-1.2 Stav voľného vodiča / RoHS Neuplatňuje sa / Neuplatňuje sa
Dostupné množstvo 3582 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup 1.2V Napätie - vstup 1.65 V ~ 4 V
Použitá IC / Časť LP3991 Dodaný obsah Board(s)
séria - Typ regulátora Positive Fixed
Ostatné mená LP3991TL12EV Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Prúd - výstup 300mA Kanály na IC 1 - Single