LP3988QMFX-2P85
Prehľad produktov
Číslo dielu: LP3988QMFX-2P85
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LIN 2.85V 150MA SOT23-5
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie LP3988QMFX-2P85
Číslo dielu LP3988QMFX-2P85 Výrobca N/A
popis IC REG LIN 2.85V 150MA SOT23-5 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 143930 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) 0.15V @ 150mA Napätie - výstup (Min / Pevné) 2.85V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 6V
Balík dodávateľov zariadení SOT-23-5 séria Automotive, AEC-Q100
Ochranné funkcie Over Temperature, Short Circuit obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro SC-74A, SOT-753 PSRR 65dB ~ 45dB (1kHz ~ 10kHz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená 296-40350-1 Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Počet regulátorov 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 20 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.85V 150mA SOT-23-5
Prúd - Napájanie (Max) 200µA Aktuálny - pokojný (Iq) 120µA
Prúd - výstup 150mA Ovládacie funkcie Enable, Power Good