LP3984IMF-1.5
Prehľad produktov
Číslo dielu: LP3984IMF-1.5
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 1.5V 150MA SOT23-5
  • správa
Špecifikácie LP3984IMF-1.5
Číslo dielu LP3984IMF-1.5 Výrobca N/A
popis IC REG LINEAR 1.5V 150MA SOT23-5 Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5078 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) 0.12V @ 150mA Napätie - výstup (Min / Pevné) 1.5V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 6V
Balík dodávateľov zariadení SOT-23-5 séria -
Ochranné funkcie Over Temperature, Short Circuit obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro SC-74A, SOT-753 PSRR 60dB ~ 40dB (1kHz ~ 10kHz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená LP3984IMF-1.5CT Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Počet regulátorov 1 Typ montáže Surface Mount
Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 150mA SOT-23-5 Prúd - Napájanie (Max) 150µA
Aktuálny - pokojný (Iq) 125µA Prúd - výstup 150mA