LP3982IMMX-2.5
Prehľad produktov
Číslo dielu: LP3982IMMX-2.5
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 2.5V 300MA 8VSSOP
  • správa
Špecifikácie LP3982IMMX-2.5
Číslo dielu LP3982IMMX-2.5 Výrobca N/A
popis IC REG LINEAR 2.5V 300MA 8VSSOP Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5455 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) 0.22V @ 200mA Napätie - výstup (Min / Pevné) 2.5V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 6V
Balík dodávateľov zariadení 8-VSSOP séria -
Ochranné funkcie Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PSRR -
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Počet regulátorov 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 300mA 8-VSSOP
Aktuálny - pokojný (Iq) 270µA Prúd - výstup 300mA