LP3964EMPX-2.5
Prehľad produktov
Číslo dielu: LP3964EMPX-2.5
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LIN 2.5V 800MA SOT223-5
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie LP3964EMPX-2.5
Číslo dielu LP3964EMPX-2.5 Výrobca N/A
popis IC REG LIN 2.5V 800MA SOT223-5 Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 6028 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) 0.35V @ 800mA Napätie - výstup (Min / Pevné) 2.5V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 7V
Balík dodávateľov zariadení SOT-223-5 séria -
Ochranné funkcie Over Current, Over Temperature, Short Circuit obal Original-Reel®
Balík / puzdro TO-261-5, TO-261AB PSRR -
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená LP3964EMPX-2.5DKR
LP3964EMPX25
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Počet regulátorov 1 Typ montáže Surface Mount
Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 800mA SOT-223-5 Prúd - Napájanie (Max) 15mA
Aktuálny - pokojný (Iq) 9mA Prúd - výstup 800mA