LP3963ESX-3.3
Prehľad produktov
Číslo dielu: LP3963ESX-3.3
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LIN 3.3V 3A DDPAK/TO263-5
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie LP3963ESX-3.3
Číslo dielu LP3963ESX-3.3 Výrobca N/A
popis IC REG LIN 3.3V 3A DDPAK/TO263-5 Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 23990 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) 1.2V @ 3A Napätie - výstup (Min / Pevné) 3.3V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 7V
Balík dodávateľov zariadení DDPAK/TO-263-5 séria -
Ochranné funkcie Over Current, Over Temperature, Short Circuit obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA PSRR -
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená 296-36271-2
LP3963ESX-3.3TR
LP3963ESX-3.3TR-ND
LP3963ESX33
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Počet regulátorov 1 Typ montáže Surface Mount
Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 3A DDPAK/TO-263-5 Prúd - Napájanie (Max) 15mA
Aktuálny - pokojný (Iq) 9mA Prúd - výstup 3A