LP3962ET-1.8
Prehľad produktov
Číslo dielu: LP3962ET-1.8
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 1.8V 1.5A TO220-5
listoch:
  • správa
Špecifikácie LP3962ET-1.8
Číslo dielu LP3962ET-1.8 Výrobca N/A
popis IC REG LINEAR 1.8V 1.5A TO220-5 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4524 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) 0.55V @ 1.5A Napätie - výstup (Min / Pevné) 1.8V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 7V
Balík dodávateľov zariadení TO-220-5 séria -
Ochranné funkcie Over Current, Over Temperature, Short Circuit obal Tube
Balík / puzdro TO-220-5 Formed Leads PSRR -
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená *LP3962ET-1.8 Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Počet regulátorov 1 Typ montáže Through Hole
Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 1.5A TO-220-5 Prúd - Napájanie (Max) 15mA
Aktuálny - pokojný (Iq) 9mA Prúd - výstup 1.5A