LP3962ES-3.3/1
Prehľad produktov
Číslo dielu: LP3962ES-3.3/1
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LIN 3.3V 1.5A DDPAK/TO263
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie LP3962ES-3.3/1
Číslo dielu LP3962ES-3.3/1 Výrobca N/A
popis IC REG LIN 3.3V 1.5A DDPAK/TO263 Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4767 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) 0.55V @ 1.5A Napätie - výstup (Min / Pevné) 3.3V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 7V
Balík dodávateľov zariadení DDPAK/TO-263-5 séria -
Ochranné funkcie Over Current, Over Temperature, Short Circuit obal Tube
Balík / puzdro TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA PSRR -
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená *LP3962ES-3.3/1 Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Počet regulátorov 1 Typ montáže Surface Mount
Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 1.5A DDPAK/TO-263-5 Prúd - Napájanie (Max) 15mA
Aktuálny - pokojný (Iq) 9mA Prúd - výstup 1.5A