LP3961ESX-1.8
Prehľad produktov
Číslo dielu: LP3961ESX-1.8
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LIN 1.8V 800MA DDPAK
listoch:
  • správa
Špecifikácie LP3961ESX-1.8
Číslo dielu LP3961ESX-1.8 Výrobca N/A
popis IC REG LIN 1.8V 800MA DDPAK Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4904 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) 0.35V @ 800mA Napätie - výstup (Min / Pevné) 1.8V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 7V
Balík dodávateľov zariadení DDPAK/TO-263-5 séria -
Ochranné funkcie Over Current, Over Temperature, Short Circuit obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA PSRR -
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená *LP3961ESX-1.8 Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Počet regulátorov 1 Typ montáže Surface Mount
Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 800mA DDPAK/TO-263-5 Prúd - Napájanie (Max) 15mA
Aktuálny - pokojný (Iq) 9mA Prúd - výstup 800mA