LP3961EMP-1.8
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LP3961EMP-1.8
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LIN 1.8V 800MA SOT223-5
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie LP3961EMP-1.8
Číslo dielu LP3961EMP-1.8 Výrobca N/A
popis IC REG LIN 1.8V 800MA SOT223-5 Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4264 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) 0.35V @ 800mA Napätie - výstup (Min / Pevné) 1.8V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 7V
Balík dodávateľov zariadení SOT-223-5 séria -
Ochranné funkcie Over Current, Over Temperature, Short Circuit obal Original-Reel®
Balík / puzdro TO-261-5, TO-261AB PSRR -
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená LP3961EMP-1.8DKR
LP3961EMP18
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Počet regulátorov 1 Typ montáže Surface Mount
Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 800mA SOT-223-5 Prúd - Napájanie (Max) 15mA
Aktuálny - pokojný (Iq) 9mA Prúd - výstup 800mA