LP3891EMRX-1.8
Prehľad produktov
Číslo dielu: LP3891EMRX-1.8
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LIN 1.8V 800MA 8SO PWRPAD
  • správa
Špecifikácie LP3891EMRX-1.8
Číslo dielu LP3891EMRX-1.8 Výrobca N/A
popis IC REG LIN 1.8V 800MA 8SO PWRPAD Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4477 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) 0.43V @ 800mA Napätie - výstup (Min / Pevné) 1.8V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 5.5V
Balík dodávateľov zariadení 8-SO PowerPad séria -
Balík / puzdro 8-PowerSOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 80dB ~ 65dB (120Hz ~ 1kHz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Počet regulátorov 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 800mA 8-SO PowerPad
Prúd - Napájanie (Max) 8mA Aktuálny - pokojný (Iq) 30µA
Prúd - výstup 800mA Ovládacie funkcie Enable