LP38859T-1.2
Prehľad produktov
Číslo dielu: LP38859T-1.2
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 1.2V 3A TO220-5
  • správa
Špecifikácie LP38859T-1.2
Číslo dielu LP38859T-1.2 Výrobca N/A
popis IC REG LINEAR 1.2V 3A TO220-5 Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5210 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) 0.45V @ 3A Napätie - výstup (Min / Pevné) 1.2V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 5.5V
Balík dodávateľov zariadení TO-220-5 séria -
Balík / puzdro TO-220-5 Formed Leads PSRR 80dB ~ 65dB (120Hz ~ 1kHz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Počet regulátorov 1
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.2V 3A TO-220-5
Prúd - Napájanie (Max) 15mA Aktuálny - pokojný (Iq) 8.5mA
Prúd - výstup 3A Ovládacie funkcie Soft Start