LP38858SX-0.8
Prehľad produktov
Číslo dielu: LP38858SX-0.8
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LIN 0.8V 1.5A DDPAK/TO263
  • správa
Špecifikácie LP38858SX-0.8
Číslo dielu LP38858SX-0.8 Výrobca N/A
popis IC REG LIN 0.8V 1.5A DDPAK/TO263 Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 6047 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) 0.180V @ 1.5A Napätie - výstup (Min / Pevné) 0.8V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 5.5V
Balík dodávateľov zariadení DDPAK/TO-263-5 séria -
Ochranné funkcie Over Current, Over Temperature, Short Circuit obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA PSRR 80dB ~ 58dB (120Hz ~ 1kHz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Počet regulátorov 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 0.8V 1.5A DDPAK/TO-263-5
Prúd - Napájanie (Max) 15mA Aktuálny - pokojný (Iq) 8.5mA
Prúd - výstup 1.5A Ovládacie funkcie Soft Start