LP3876ES-1.8
Prehľad produktov
Číslo dielu: LP3876ES-1.8
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LIN 1.8V 3A DDPAK/TO263-5
  • správa
Špecifikácie LP3876ES-1.8
Číslo dielu LP3876ES-1.8 Výrobca N/A
popis IC REG LIN 1.8V 3A DDPAK/TO263-5 Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5357 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) 1.2V @ 3A Napätie - výstup (Min / Pevné) 1.8V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 7V
Balík dodávateľov zariadení DDPAK/TO-263-5 séria -
Ochranné funkcie Over Current, Over Temperature, Short Circuit obal Tube
Balík / puzdro TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA PSRR -
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Počet regulátorov 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 3A DDPAK/TO-263-5
Prúd - Napájanie (Max) 15mA Aktuálny - pokojný (Iq) 5mA
Prúd - výstup 3A Ovládacie funkcie Enable