LP3874ES-3.3/NOPB
Prehľad produktov
Číslo dielu: LP3874ES-3.3/NOPB
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LIN 3.3V 800MA DDPAK
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
45 pcs
135 pcs
540 pcs
1035 pcs
  • správa
Špecifikácie LP3874ES-3.3/NOPB
Číslo dielu LP3874ES-3.3/NOPB Výrobca N/A
popis IC REG LIN 3.3V 800MA DDPAK Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS
Dostupné množstvo 74892 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) 0.35V @ 800mA Napätie - výstup (Min / Pevné) 3.3V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 7V
Balík dodávateľov zariadení DDPAK/TO-263-5 séria -
Ochranné funkcie Over Current, Over Temperature, Short Circuit obal Tube
Balík / puzdro TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA PSRR 73dB ~ 57dB (120Hz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená LP3874ES33NOPB Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Počet regulátorov 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours) Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS Compliant Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 800mA DDPAK/TO-263-5
Prúd - Napájanie (Max) 15mA Aktuálny - pokojný (Iq) 9mA
Prúd - výstup 800mA Ovládacie funkcie Enable