LP3874EMPX-3.3
Prehľad produktov
Číslo dielu: LP3874EMPX-3.3
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LIN 3.3V 800MA SOT223-5
  • správa
Špecifikácie LP3874EMPX-3.3
Číslo dielu LP3874EMPX-3.3 Výrobca N/A
popis IC REG LIN 3.3V 800MA SOT223-5 Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5587 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) 0.35V @ 800mA Napätie - výstup (Min / Pevné) 3.3V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 7V
Balík dodávateľov zariadení SOT-223-5 séria -
Ochranné funkcie Over Current, Over Temperature, Short Circuit obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro TO-261-5, TO-261AB PSRR 73dB ~ 57dB (120Hz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Počet regulátorov 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 800mA SOT-223-5
Prúd - Napájanie (Max) 15mA Aktuálny - pokojný (Iq) 9mA
Prúd - výstup 800mA Ovládacie funkcie Enable
Číslo základnej časti LP3874
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
LP3874EMPX-5.0
LP3874EMPX-5.0
výrobcovia: N/A
popis: IC REG LINEAR 5V 800MA SOT223-5
Skladom: 5818 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
LP3874EMPX-3.3/NOPB
LP3874EMPX-3.3/NOPB
výrobcovia: N/A
popis: IC REG LIN 3.3V 800MA SOT223-5