LP3872EMPX-2.5
Prehľad produktov
Číslo dielu: LP3872EMPX-2.5
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 2.5V 1.5A SOT223-5
  • správa
Špecifikácie LP3872EMPX-2.5
Číslo dielu LP3872EMPX-2.5 Výrobca N/A
popis IC REG LINEAR 2.5V 1.5A SOT223-5 Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4210 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) 0.55V @ 1.5A Napätie - výstup (Min / Pevné) 2.5V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 7V
Balík dodávateľov zariadení SOT-223-5 séria -
Ochranné funkcie Over Current, Over Temperature, Short Circuit obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro TO-261-5, TO-261AB PSRR 73dB ~ 57dB (120Hz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Počet regulátorov 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 1.5A SOT-223-5
Prúd - Napájanie (Max) 15mA Aktuálny - pokojný (Iq) 5mA
Prúd - výstup 1.5A Ovládacie funkcie Enable