LP3872EMP-1.8
Prehľad produktov
Číslo dielu: LP3872EMP-1.8
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 1.8V 1.5A SOT223-5
  • správa
Špecifikácie LP3872EMP-1.8
Číslo dielu LP3872EMP-1.8 Výrobca N/A
popis IC REG LINEAR 1.8V 1.5A SOT223-5 Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4130 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) 0.55V @ 1.5A Napätie - výstup (Min / Pevné) 1.8V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 7V
Balík dodávateľov zariadení SOT-223-5 séria -
Ochranné funkcie Over Current, Over Temperature, Short Circuit obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro TO-261-5, TO-261AB PSRR 73dB ~ 57dB (120Hz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená LP3872EMP-1.8CT Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Počet regulátorov 1 Typ montáže Surface Mount
Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 1.5A SOT-223-5 Prúd - Napájanie (Max) 15mA
Aktuálny - pokojný (Iq) 5mA Prúd - výstup 1.5A