LP3871EMPX-2.5
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LP3871EMPX-2.5
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LIN 2.5V 800MA SOT223-5
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie LP3871EMPX-2.5
Číslo dielu LP3871EMPX-2.5 Výrobca N/A
popis IC REG LIN 2.5V 800MA SOT223-5 Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5417 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) 0.35V @ 800mA Napätie - výstup (Min / Pevné) 2.5V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 7V
Balík dodávateľov zariadení SOT-223-5 séria -
Ochranné funkcie Over Current, Over Temperature, Short Circuit obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro TO-261-5, TO-261AB PSRR 73dB ~ 57dB (120Hz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Počet regulátorov 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 800mA SOT-223-5
Prúd - Napájanie (Max) 15mA Aktuálny - pokojný (Iq) 5mA
Prúd - výstup 800mA Ovládacie funkcie Enable
Číslo základnej časti LP3871
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
LP3871EMP-3.3
LP3871EMP-3.3
výrobcovia: N/A
popis: IC REG LIN 3.3V 800MA SOT223-5
Skladom: 4411 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
LP3871EMPX-2.5/NOPB
LP3871EMPX-2.5/NOPB
výrobcovia: N/A
popis: IC REG LIN 2.5V 800MA SOT223-5