LP38693SDX-1.8
Prehľad produktov
Číslo dielu: LP38693SDX-1.8
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 1.8V 500MA 6WSON
  • správa
Špecifikácie LP38693SDX-1.8
Číslo dielu LP38693SDX-1.8 Výrobca N/A
popis IC REG LINEAR 1.8V 500MA 6WSON Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4768 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) - Napätie - výstup (Min / Pevné) 1.8V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 10V
Balík dodávateľov zariadení 6-WSON (3x3) séria Automotive, AEC-Q100
Ochranné funkcie Over Temperature obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 6-WDFN Exposed Pad PSRR 55dB (120Hz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Počet regulátorov 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 500mA 6-WSON (3x3)
Prúd - Napájanie (Max) 100µA Aktuálny - pokojný (Iq) 55µA
Prúd - výstup 500mA Ovládacie funkcie -