LP38691DTX-3.3
Prehľad produktov
Číslo dielu: LP38691DTX-3.3
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 3.3V 500MA TO252-3
  • správa
Špecifikácie LP38691DTX-3.3
Číslo dielu LP38691DTX-3.3 Výrobca N/A
popis IC REG LINEAR 3.3V 500MA TO252-3 Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5876 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) 0.55V @ 500mA Napätie - výstup (Min / Pevné) 3.3V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 10V
Balík dodávateľov zariadení TO-252-3 séria -
Ochranné funkcie Over Temperature obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 55dB (120Hz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená LP38691DTX-3.3TR Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Počet regulátorov 1 Typ montáže Surface Mount
Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 500mA TO-252-3 Prúd - Napájanie (Max) 100µA
Aktuálny - pokojný (Iq) 55µA Prúd - výstup 500mA