LP3856ET-1.8
Prehľad produktov
Číslo dielu: LP3856ET-1.8
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 1.8V 3A TO220-5
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie LP3856ET-1.8
Číslo dielu LP3856ET-1.8 Výrobca N/A
popis IC REG LINEAR 1.8V 3A TO220-5 Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5605 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) 0.6V @ 3A Napätie - výstup (Min / Pevné) 1.8V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 7V
Balík dodávateľov zariadení TO-220-5 séria -
Ochranné funkcie Over Current, Over Temperature, Short Circuit obal Tube
Balík / puzdro TO-220-5 Formed Leads PSRR 73dB ~ 57dB (120Hz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Počet regulátorov 1
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 3A TO-220-5
Prúd - Napájanie (Max) 10mA Aktuálny - pokojný (Iq) 4mA
Prúd - výstup 3A Ovládacie funkcie Enable