LP3855ET-1.8
Prehľad produktov
Číslo dielu: LP3855ET-1.8
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 1.8V 1.5A TO220-5
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie LP3855ET-1.8
Číslo dielu LP3855ET-1.8 Výrobca N/A
popis IC REG LINEAR 1.8V 1.5A TO220-5 Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4035 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) 0.38V @ 1.5A Napätie - výstup (Min / Pevné) 1.8V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 7V
Balík dodávateľov zariadení TO-220-5 séria -
Ochranné funkcie Over Current, Over Temperature, Short Circuit obal Tube
Balík / puzdro TO-220-5 Formed Leads PSRR 73dB ~ 57dB (120Hz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Počet regulátorov 1
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 1.5A TO-220-5
Prúd - Napájanie (Max) 10mA Aktuálny - pokojný (Iq) 3mA
Prúd - výstup 1.5A Ovládacie funkcie Enable
Číslo základnej časti LP3855
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
LP3855ET-3.3
LP3855ET-3.3
výrobcovia: N/A
popis: IC REG LINEAR 3.3V 1.5A TO220-5
Skladom: 21489 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
LP3855ET-1.8/NOPB
LP3855ET-1.8/NOPB
výrobcovia: N/A
popis: IC REG LINEAR 1.8V 1.5A TO220-5