LP3852ESX-5.0
Prehľad produktov
Číslo dielu: LP3852ESX-5.0
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LIN 5V 1.5A DDPAK/TO263-5
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie LP3852ESX-5.0
Číslo dielu LP3852ESX-5.0 Výrobca N/A
popis IC REG LIN 5V 1.5A DDPAK/TO263-5 Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5997 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) 0.38V @ 1.5A Napätie - výstup (Min / Pevné) 5V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 7V
Balík dodávateľov zariadení DDPAK/TO-263-5 séria -
Ochranné funkcie Over Current, Over Temperature, Short Circuit obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA PSRR 73dB ~ 57dB (120Hz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Počet regulátorov 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 5V 1.5A DDPAK/TO-263-5
Prúd - Napájanie (Max) 10mA Aktuálny - pokojný (Iq) 3mA
Prúd - výstup 1.5A Ovládacie funkcie Enable