LP2992AIM5-1.8
Prehľad produktov
Číslo dielu: LP2992AIM5-1.8
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 1.8V 250MA SOT23-5
  • správa
Špecifikácie LP2992AIM5-1.8
Číslo dielu LP2992AIM5-1.8 Výrobca N/A
popis IC REG LINEAR 1.8V 250MA SOT23-5 Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4186 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) 0.85V @ 250mA Napätie - výstup (Min / Pevné) 1.8V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 16V
Balík dodávateľov zariadení SOT-23-5 séria -
Ochranné funkcie Over Current, Over Temperature, Short Circuit obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro SC-74A, SOT-753 PSRR 45dB (1kHz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená LP2992AIM5-1.8TR Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Počet regulátorov 1 Typ montáže Surface Mount
Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 250mA SOT-23-5 Prúd - Napájanie (Max) 4mA
Aktuálny - pokojný (Iq) 95µA Prúd - výstup 250mA