LP2989IMX-1.8
Prehľad produktov
Číslo dielu: LP2989IMX-1.8
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 1.8V 500MA 8SOIC
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie LP2989IMX-1.8
Číslo dielu LP2989IMX-1.8 Výrobca N/A
popis IC REG LINEAR 1.8V 500MA 8SOIC Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5137 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) 0.65V @ 500mA Napätie - výstup (Min / Pevné) 1.8V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 16V
Balík dodávateľov zariadení 8-SOIC séria -
Ochranné funkcie Over Current, Over Temperature, Short Circuit obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 60dB (1kHz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Počet regulátorov 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 500mA 8-SOIC
Prúd - Napájanie (Max) 9mA Aktuálny - pokojný (Iq) 175µA
Prúd - výstup 500mA Ovládacie funkcie Enable