LP2989ILD-3.3
Prehľad produktov
Číslo dielu: LP2989ILD-3.3
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 3.3V 500MA 8WSON
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie LP2989ILD-3.3
Číslo dielu LP2989ILD-3.3 Výrobca N/A
popis IC REG LINEAR 3.3V 500MA 8WSON Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5202 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) 0.65V @ 500mA Napätie - výstup (Min / Pevné) 3.3V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 16V
Balík dodávateľov zariadení 8-WSON (4x4) séria -
Ochranné funkcie Over Current, Over Temperature, Short Circuit obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro 8-WDFN Exposed Pad PSRR 60dB (1kHz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená LP2989ILD-3.3CT Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Počet regulátorov 1 Typ montáže Surface Mount
Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 500mA 8-WSON (4x4) Prúd - Napájanie (Max) 9mA
Aktuálny - pokojný (Iq) 175µA Prúd - výstup 500mA