LP2988IMMX-3.3
Prehľad produktov
Číslo dielu: LP2988IMMX-3.3
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 3.3V 200MA 8VSSOP
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie LP2988IMMX-3.3
Číslo dielu LP2988IMMX-3.3 Výrobca N/A
popis IC REG LINEAR 3.3V 200MA 8VSSOP Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4504 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) 0.35V @ 200mA Napätie - výstup (Min / Pevné) 3.3V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 16V
Balík dodávateľov zariadení 8-VSSOP séria -
Ochranné funkcie Over Current, Over Temperature, Short Circuit obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PSRR 65dB (1kHz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Počet regulátorov 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 200mA 8-VSSOP
Prúd - Napájanie (Max) 3.7mA Aktuálny - pokojný (Iq) 120µA
Prúd - výstup 200mA Ovládacie funkcie Enable
Číslo základnej časti LP2988
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
LP2988IMM-5.7
LP2988IMM-5.7
výrobcovia: N/A
popis: IC REG LINEAR 5.7V 200MA 8VSSOP
Skladom: 5262 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
LP2988IMMX-3.3/NOPB
LP2988IMMX-3.3/NOPB
výrobcovia: N/A
popis: IC REG LINEAR 3.3V 200MA 8VSSOP