LP2988AIMX-2.5
Prehľad produktov
Číslo dielu: LP2988AIMX-2.5
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 2.5V 200MA 8SOIC
listoch:
  • správa
Špecifikácie LP2988AIMX-2.5
Číslo dielu LP2988AIMX-2.5 Výrobca N/A
popis IC REG LINEAR 2.5V 200MA 8SOIC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5927 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) 0.35V @ 200mA Napätie - výstup (Min / Pevné) 2.5V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 16V
Balík dodávateľov zariadení 8-SOIC séria -
Ochranné funkcie Over Current, Over Temperature, Short Circuit obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 65dB (1kHz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená *LP2988AIMX-2.5 Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Počet regulátorov 1 Typ montáže Surface Mount
Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 200mA 8-SOIC Prúd - Napájanie (Max) 3.7mA
Aktuálny - pokojný (Iq) 120µA Prúd - výstup 200mA