LP2986IM-3.3/NOPB
Prehľad produktov
Číslo dielu: LP2986IM-3.3/NOPB
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 3.3V 200MA 8SOIC
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
95 pcs
190 pcs
570 pcs
1045 pcs
  • správa
Špecifikácie LP2986IM-3.3/NOPB
Číslo dielu LP2986IM-3.3/NOPB Výrobca N/A
popis IC REG LINEAR 3.3V 200MA 8SOIC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 88915 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) 0.35V @ 200mA Napätie - výstup (Min / Pevné) 3.3V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 16V
Balík dodávateľov zariadení 8-SOIC séria -
Ochranné funkcie Over Current, Over Temperature, Short Circuit obal Tube
Balík / puzdro 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 65dB (1kHz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená *LP2986IM-3.3/NOPB
LP2986IM33NOPB
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Počet regulátorov 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 200mA 8-SOIC
Prúd - Napájanie (Max) 3.7mA Aktuálny - pokojný (Iq) 120µA
Prúd - výstup 200mA Ovládacie funkcie Enable