LP2985IBP-2.4/NOPB
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LP2985IBP-2.4/NOPB
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 2.4V 150MA 5USMD
listoch:
  • správa
Špecifikácie LP2985IBP-2.4/NOPB
Číslo dielu LP2985IBP-2.4/NOPB Výrobca N/A
popis IC REG LINEAR 2.4V 150MA 5USMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4757 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) 0.58V @ 150mA Napätie - výstup (Min / Pevné) 2.4V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 16V
Balík dodávateľov zariadení 5-µSMD (0.93x1.11) séria -
Ochranné funkcie Over Current, Over Temperature, Short Circuit obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro 5-VFBGA PSRR 45dB (1kHz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená *LP2985IBP-2.4
*LP2985IBP-2.4/NOPB
LP2985IBP-2.4/NOPBCT
LP2985IBP-2.4CT
LP2985IBP-2.4CT-ND
LP2985IBP24NOPB
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Počet regulátorov 1 Typ montáže Surface Mount
Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.4V 150mA 5-µSMD (0.93x1.11) Prúd - Napájanie (Max) 2.5mA
Aktuálny - pokojný (Iq) 95µA Prúd - výstup 150mA