LP2985AIM5-6.1
Prehľad produktov
Číslo dielu: LP2985AIM5-6.1
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 6.1V 150MA SOT23-5
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie LP2985AIM5-6.1
Číslo dielu LP2985AIM5-6.1 Výrobca N/A
popis IC REG LINEAR 6.1V 150MA SOT23-5 Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 3960 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) 0.58V @ 150mA Napätie - výstup (Min / Pevné) 6.1V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 16V
Balík dodávateľov zariadení SOT-23-5 séria -
Ochranné funkcie Over Current, Over Temperature, Short Circuit obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro SC-74A, SOT-753 PSRR 45dB (1kHz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená LP2985AIM5-6.1TR Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Počet regulátorov 1 Typ montáže Surface Mount
Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 6.1V 150mA SOT-23-5 Prúd - Napájanie (Max) 2.5mA
Aktuálny - pokojný (Iq) 95µA Prúd - výstup 150mA
Ovládacie funkcie Enable Číslo základnej časti LP2985
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
LP2985AIM5-5.0/NOPB
LP2985AIM5-5.0/NOPB
výrobcovia: N/A
popis: IC REG LINEAR 5V 150MA SOT23-5
Skladom: 131941 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
LP2985AIM5-6.1/NOPB
LP2985AIM5-6.1/NOPB
výrobcovia: N/A
popis: IC REG LINEAR 6.1V 150MA SOT23-5